Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

4902607 -gości od 2008r
Strona główna
Jasełka w Tarnawie PDF Drukuj
Oceny: / 2
Wpisał: Grzegorz Statek   
19.01.2016.
 Dzieci i młodzież działające w Domu Kultury w Tarnawie zaprezentowały w niedzielne popołudnie spektakl jasełkowy. Chwałę maleńkiej Dzieciny głosili aniołowie, a do szopy tradycyjnie przybyli pasterze oraz mędrcy. W sztukę wplecione były najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Na zakończenie głos zabrali wójt Robert Roj oraz ks. prob. Jan Warta, którzy pogratulowali młodym aktorom występu oraz życzyli dalszych sukcesów w działalności kulturalnej.
Czytaj całość…
 
Mistrzostwa gminy Łapanów w tenisie stołowym PDF Drukuj
Oceny: / 5
Wpisał: Grzegorz Statek   
18.01.2016.
 15 stycznia 2016 w salach świetlicy wiejskiej w Chrostowej odbyły się mistrzostwa gminy Łapanów w tenisie stołowym, będące równocześnie eliminacjami indywidualnymi i drużynowymi do finału powiatowego. Zawody przeprowadzono w kategorii szkół podstawowych. W turnieju uczestniczyli najlepsi zawodnicy ze szkół podstawowych Gminy Łapanów.
Czytaj całość…
 
Dzień Babci i Dziadka w PSP w Cichawce PDF Drukuj
Oceny: / 2
Wpisał: Grzegorz Statek   
18.01.2016.
 W dniu 17 stycznia 2016 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Cichawce obchodzony był Dzień Babci i Dziadka. Spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka już na stałe wpisało się w kalendarz uroczystości obchodzonych corocznie w szkole. Wiceprezes Stowarzyszenia "Realiści" Pani Maria Statek powitała wszystkich zgromadzonych i podziękowała za tak liczne przybycie, złożyła życzenia Babciom i Dziadkom oraz zaprosiła wszystkich gości do wysłuchania programu artystycznego.
Czytaj całość…
 
II Edycja Projektu "Szachy pod dębem" i Akcja Charytatywna"ODDAJ KREW" w ZS w Dąbrowicy PDF Drukuj
Oceny: / 5
Wpisał: Grzegorz Statek   
15.01.2016.
 W Zespole Szkół im. prof. Jana Zdzisława Włodka w Dąbrowicy zakończono realizację II edycji projektu „Szachy pod dębem”. Projekt powstał w ramach programu Młody Obywatel organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Młody Obywatel to ogólnopolski program, którego celem jest promowanie wiedzy na temat społeczności lokalnej oraz pokazanie sposobów, dzięki którym młodzi ludzie mogą aktywnie działać w swoim najbliższym otoczeniu.
Czytaj całość…
 
Zaproszenie na Jasełka do DK w Tarnawie PDF Drukuj
Oceny: / 0
Wpisał: Grzegorz Statek   
15.01.2016.

 
«« start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast. » koniec »»

Pozycje :: 172 - 180 z 2923
© 2016 Strona Gminy Łapanów