Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

4364161 -gości od 2008r
Strona główna
Piknik rodzinny w Sobolowie PDF Drukuj
Oceny: / 0
Wpisał: Grzegorz Statek   
09.07.2015.

 
Udany weekend nad łapanowskim zalewem PDF Drukuj
Oceny: / 1
Wpisał: Grzegorz Statek   
09.07.2015.
 Miniony weekend był niezwykle upalny, co przełożyło się na liczbę osób wypoczywających nad łapanowskim zalewem. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się nie tylko rowerki wodne i kajaki, ale również parasole chroniące przed słońcem i leżaki. Oblegane były urządzenia fitness oraz boisko do siatkówki, wielką atrakcją dla dzieci była możliwość korzystania ze zjeżdżalni wodnej.
Czytaj całość…
 
Nasze Przedszkole  oknem na świat PDF Drukuj
Oceny: / 4
Wpisał: Grzegorz Statek   
09.07.2015.
„Utworzenie publicznego przedszkola integracyjnego w Sobolowie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.1 Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

 W dniu 30 czerwca 2015 r. w Publicznym Przedszkolu Integracyjnym w Sobolowie zakończyła się realizacja projektu pt. „Utworzenie Publicznego Przedszkola Integracyjnego w Sobolowie” prowadzonego przez Parafię Rzymskokatolicką pw. Wszystkich Świętych w Sobolowie, współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Czytaj całość…
 
Święto Gminy Łapanów 2015 PDF Drukuj
Oceny: / 9
Wpisał: Grzegorz Statek   
07.07.2015.
 W dniach 4-5 lipca mieszkańcy gminy Łapanów obchodzili swoje święto. Dwudniowa impreza miała na celu prezentację dorobku kulturalnego gminy oraz integrację lokalnej społeczności. W sobotę na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Zalew” zostały rozegrane konkurencje sportowe: zawody pływackie, regaty kajakowe, turniej plażowej piłki siatkowej oraz turniej tenisa ziemnego, ponadto odbyły się zawody wędkarskie. Na łapanowskim orliku rozegrany został turniej piłkarski firm i stowarzyszeń.
Czytaj całość…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj
Oceny: / 0
Wpisał: Grzegorz Statek   
05.07.2015.
Gminny Zakład Komunalny w związku z falami upałów jakie zapowiadane są na najbliższe kilka dni, oraz niskim stanem rzeki Stradomki, z której pobierana jest woda dostarczana do sieci wodociągowej w Gminie Łapanów, apeluje do mieszkańców Gminy o ograniczenie zużycia wody wyłączenie do celów sanitarnych i spożywczych. Prosimy o nie napełnianie basenów przydomowych przy użyciu wody z sieci wodociągowej jak również nieużywanie jej do podlewania ogródków.

 
«« start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast. » koniec »»

Pozycje :: 172 - 180 z 2690
© 2015 Strona Gminy Łapanów