Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6334298 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Aktualności:
Komunikat z Gminnego Turnieju Piłki Siatkowej PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
29.01.2008.
 W piątek 25 stycznia 2008 r w sali  gimnastycznej  Szkoły Podstawowej w Łapanowie odbył się turniej siatkówki mężczyzn.
Organizatorem turnieju był Urząd Gminy Łapanów /Tadeusz Mazur/.

W turnieju brała udział rekordowa ilość drużyn bo aż 9.
Startowały drużyny: „Tarnavia” Tarnawa, „Amator Team” Kobylec, „Kolonia” Łapanów, „SESILE” Łapanów, Gimnazjum Łapanów, „Młode Wilki”  Gruszów,  „Seniorzy” Łapanów, „Gruby Team” Łapanów i „FC City Łapanów”.
Czytaj całość…
 
MIKROFON DLA WSZYSTKICH PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
28.01.2008.

- „MIKROFON DLA WSZYSTKICH”         EDYCJA  JUBILEUSZOWA !!! 

W dniu 20.01.2008r. w Sali widowiskowej Domu Kultury w Łapanowie odbyła
się impreza muzyczno - kabaretowa pod nazwą „MIKROFON DLA WSZYSTKICH”.
W widowisku wzięli udział wokaliści-amatorzy, z terenu gminy Łapanów, (9 uczestników - Marzena Palka, Konrad Palka, Andżelika Zapotoczna, Katarzyna Nowak, Małgorzata Woźniak, Małgorzata Mikołajek, Piotr Sionko, Bogusław Woźniak,
Piotr Musiał).

Na obszerną relację i galerię zdjęć zapraszam na stronę Domu
Kultury w Łapanowie  

   / kliknij /  

Czytaj całość…
 
Koncert dla mieszkańców Tarnawy PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
25.01.2008.
 W Nowym Roku Orkiestra Dęta z Tarnawy zaprosiła wszystkich mieszkańców na wspólne kolędowanie do kościoła parafialnego. Koncert odbył się przed popołudniową Mszą Świętą. Akustyka naszego kościoła pięknie oddawała brzmienie  każdego instrumentu. Nasza orkiestra zagrała kolędy pod przewodnictwem kapelmistrza Stanisława Pajora. Towarzyszyliśmy  również na popołudniowej Mszy Św, za co Proboszcz Parafii Ks. Jerzy Filek Serdecznie nam podziękował.
Czytaj całość…
 
I Noworoczny Turniej Piłkarski Samorządowców PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
22.01.2008.
 Nasza reprezentacja złożona z pracowników samorządowych i radnych wzięła udział w I Noworocznym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Samorządowców, który odbył się 20 stycznia 2008 r w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Trzcianie. W turnieju brały udział cztery drużyny samorządowe z gmin: Łapanów, Nowy Wiśnicz, Trzciana i Żegocina.
Czytaj całość…
 
Koncert Noworoczny w Domu Kultury w Sobolowie PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
15.01.2008.
 13 stycznia 2008 roku w Domu Kultury w Soblowie odbył się Koncert Noworoczny.  Koncert, jak co roku zgromadził sporą publiczność. W uroczystości wzięli udział Starosta Bocheński Pan Jacek Pająk, Przewodniczący Rady Gminy w Łapanowie Pan Andrzej Śliwa,  Proboszcz Parafii Sobolów Ks. Stanisław Jachym, nauczyciele, którzy zajmują się edukacją młodzieży grającej w orkiestrze a także licznie zgromadzona publiczność.
Czytaj całość…
 
I my graliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
15.01.2008.
    Dom Kultury w Łapanowie był     organizatorem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie gminy Łapanów. Trzyosobowe grupy wolontariuszy (w sumie 63 osoby) kwestowały w miejscowościach: Łapanów, Sobolów, Cichawka, Tarnawa. Głównymi osobami organizującymi całe przedsięwzięcie były: Mariusz Drożdż, Dawid Dziedzic i Piotr Musiał.
Czytaj całość…
 
Koncert kolęd i piosenek świątecznych PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
08.01.2008.
 W dniu 06.01.2008r. w Sali widowiskowej Domu Kultury w Łapanowie odbyło się widowisko artystyczne pod nazwą „KONCERT KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH”.
W widowisku tym można było zobaczyć przedstawienie jasełkowe przygotowane przez grupę teatralną „MIRAŻ”, świąteczny występ kabaretu „ZEZ”oraz.......
Czytaj całość…
 
XII Sesja Rady Gminy Łapanów kadencji 2006 - 2010. PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
31.12.2007.
 Ostatnia XII Sesja Rady Gminy Łapanów kończąca rok 2007, która odbyła się 29 grudnia 2007 r. w Domu Kultury Łapanowie i miała uroczysty charakter.
    W części roboczej Rada Gminy Łapanów podjęła uchwały:
-w sprawie zmian w budżecie gminy na 2007 r.
- wyrażenia opinii odnośnie projektu planu aglomeracji Łapanów,
- planu pracy Rady Gminy Łapanów i Komisji Rewizyjnej.

Czytaj całość…
 
Szczęśliwego Nowego Roku! PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
19.12.2007.


   Od ponad 2000 lat światło Betlejemskiej Gwiazdy prowadzi nas drogą nieustającej ufności i otwiera nasze serca na Miłość bliźnich, czyni nas samych lepszymi ludźmi, zmienia pozytywnie otaczający nas świat.

  Niech Święta Bożego Narodzenia upłyną w zdrowiu, pokoju
i radości, a Nowonarodzony Bóg niech błogosławi nasze rodzinny i codzienną pracę, niech wniesie w nasze życie wzajemne zrozumienie i życzliwość.

 Niech Nowy 2008 Rok stanie się rokiem obfitości i szczęścia, powodzenia w życiu rodzinnym i zawodowym !
Z najlepszymi życzeniami :

Wójt Gminy Łapanów                              Administratorzy strony
        Jan Kulig                                       Jarosław Nowojowski
                                                                   Grzegorz Statek


Czytaj całość…
 
Dzień Otwarty w Publicznej Szkole Podstawowej w Łapanowie PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
21.12.2007.
 16 grudnia 2007 roku  Publiczna Szkoła Podstawowa zorganizowała Dzień Otwarty, na który zaproszeni zostali wszyscy rodzice uczniów i przyjaciele szkoły. Wypełnioną po brzegi gośćmi salę witała serdecznie pani dyrektor – Dorota Twaróg. Wraz z nią nad całokształtem imprezy czuwała vice-dyrektor – pani Anna Ulanowska-Węglarz (nota bene koordynatorka wszelkich działań realizowanych w ramach projektu „Odkrywamy młode talenty”).
Czytaj całość…
 
Multimedialna szkoła - projekt współfinasowany ze środków Unii Europejskiej PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
19.12.2007.


W kwietniu 2007 roku zespół nauczycieli Gimnazjum w Łapanowie rozpoczął  pracę nad projektem Multimedi@lna szkoła finansowanym  ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Czytaj całość…
 
Gminna Biblioteka Publiczna w Łapanowie PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
18.12.2007.
 14 grudnia 2007 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łapanowie miało miejsce spotkanie autorskie z panią Renatą Szydłowską, psycholog i pisarką.
Temat spotkania brzmiał; Kształtowanie postawy asertywnej.
W spotkaniu wzięli udział uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego w Łapanowie.
Czytaj całość…
 
Halowy Turniej Piłkarski PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
11.12.2007.
 W sobotę 08 grudnia 2007r. w sali ZS w Łapanowie odbył się Halowy Turniej Piłkarski Gimnazjalistów. Organizatorem turnieju był Urząd Gminy Łapanów /Tadeusz Mazur/. Startowało 8 drużyn z sześciu  gmin. Wszystkie drużyny podzielono na dwie grupy, mecze w grupach rozgrywano systemem /każdy z każdym/.
Czytaj całość…
 
Otwarcie mostu w Zbydniowie PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
03.12.2007.
 W dniu 29 listopada 2007r. odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie mostu w miejscowości Zbydniów przysiółek Przeginia. Od wielu lat oczekiwana inwestycja. Uroczystości poświęcenia dokonał Proboszcz Parafii Ks. Jerzy Filek, wstęgę przeciął Wójt Gminy Łapanów Jan Kulig, Radny Zbydniowia Stanisław Hejmo i Sołtys Zbigniew Hejmo.
Czytaj całość…
 
Stop dla GMO PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
29.11.2007.
 27 listopada 2007r. w Domu Kultury w Łapanowie odbyła się konferencja poświęcona zagrożeniom, jakie niosą ze sobą modyfikacje genetyczne. Jest coraz więcej dowodów na to, że używanie modyfikowanych genetycznie roślin, czy próby wprowadzania obcych genów zwierzętom może spowodować katastrofalne skutki oraz zachwiać naturalną bioróżnorodność.
Czytaj całość…
 
Koncert GBP w Łapanowie PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
23.11.2007.
 W dniu 21 listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łapanowie miał miejsce koncert "Kapeli Baśniowej" w wykonaniu Doroty i Adama Szafrańców. Był to koncert piosenki p.t. "Zróbmy coś dobrego" dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Łapanowie. Program był przygotowany pod kątem emocji związanych z agresją. Całość to świetna zabawa z akcentami dydaktycznymi i wychowawczymi.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 nast. » koniec »»

Pozycje :: 3508 - 3528 z 3600
© 2017 Strona Gminy Łapanów