Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6152110 -gości od 2008r
Aktualności:
Otwarty Turniej Tenisa Stołowego - Seniorek, Seniorów i Oldbojów. PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
04.03.2008.
 W sobotę 1 marca 2008r. w sali PSP  Łapanów odbył się Gminny Otwarty Turniej Tenisa Stołowego Seniorów.  Organizatorem turnieju był Urząd Gminy Łapanów. W zawodach brało udział  blisko 50 uczestników.

Czytaj całość…
 
Mistrzostwa Gminy Łapanów w tenisie stołowym PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
04.03.2008.
 29 lutego 2008 r. w sali Szkoły Podstawowej w Łapanowie odbył się turniej tenisa stołowego  w  kategoriach wiekowych szkół podstawowych i gimnazjum.
Organizatorem turnieju był Urząd Gminy Łapanów.
W turnieju uczestniczyło ok. 90 zawodników ze wszystkich szkół podstawowych i gimnazjum.
Czytaj całość…
 
IV Memoriał Piłkarski im. Janusza Kuliga PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
26.02.2008.
 W środę 13 lutego minęły  4 lata od tragicznej śmierci Janusza Kuliga, kierowcy rajdowego, wielokrotnego Mistrza Polski i Wicemistrza Europy, który zginął na strzeżonym przejeździe kolejowym w Rzezawie. Sportowcy nie zapominają o swoim mistrzu.
Czytaj całość…
 
Centrum Kształcenia w Łapanowie PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
25.02.2008.
  
  
  Z inicjatywy Urzędu Gminy  w  Domu  Kultury w Łapanowie   powstało nowoczesne Centrum Edukacyjne w ramach projektu:„Wioska Internetowa – Kształcenie na odległość na terenach wiejskich”.
Realizatorami tego przedsięwzięcia jest Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia wraz z partnerem Przedsiębiorstwem Telekomunikacyjnym „Optoland” S.A.
Czytaj całość…
 
Konkurs plastyczny- podsumowanie PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
21.02.2008.
 20 lutego 2008 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łapanowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego Tradycje ludowe: "Polskie Boże Narodzenie".
W konkursie wzięły udział dzieci z klas od III do VI wszystkich szkół podstawowych z Gminy Łapanów. Wykonały one różną techniką bardzo dużo pięknych i pomysłowych prac, które zostały w dużej ilości nagrodzone.
Czytaj całość…
 
.................ZAPROSZENIE............ PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
19.02.2008.
    Wójt Gminy Łapanów oraz Ludowy Klub Sportowy „Piast” Łapanów oraz Dom Kultury w Łapanowie uprzejmie zapraszają na halowy turniej piłkarski chłopców im. Janusza  Kuliga, który odbędzie się w dniu 23 lutego 2008 r. (sobota)  o godz. 09:00, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Łapanowie.
W turnieju przewidziano udział  6 drużyn chłopców ze szkół Gimnazjalnych: Łapanowa, Tarnawy, Sobolowa, Trzciany, Żegociny i Raciechowic.
 
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
14.02.2008.
   W sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie kanalizacji sanitarnej w miejscowości Boczów.
   Stosownie do art. 46a ust. 5 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo Ochrony Środowiska (Dz.U. Nr 62, poz. 627 z późn. zm.) oraz art. 49 Kodeksu postępowania administracyjnego (tekst jednolity Dz.U. z 2000 r Nr  98, poz. 1071 z późn. zm.) Wójt Gminy Łapanów zawiadamia, że w dniu 14.02.2008r. na żądanie Gminy Łapanów zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Boczów.
Czytaj całość…
 
Dom Kultury w Łapanowie przedstawia PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
12.02.2008.

 W dniu 10.02.08r. w sali widowiskowej Domu Kultury w Łapanowie odbył się kolejny program rozrywkowy pod nazwą „NAGMINNA ŚMIECHOTERAPIA”. Tym razem impreza miała charakter kabaretonu więc wzięły w niej udział działające przy naszej placówce kabarety: „ZEZ”, „KIT”, „MIŚ” oraz w charakterze gościa kabaret „ZGRED” z Trzciany.

Przy okazji zapraszam na stronę DK w Łapanowie gdzie znajdą Państwo relację z ostatnich imprez oraz wydarzeń, a było ich nie mało !!  www.dk.lapanow.pl       

Czytaj całość…
 
KONKURS PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
12.02.2008.

Wójt Gminy Łapanów
ogłasza

otwarty Konkurs Ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej i sportu w 2008r.

Treść konkursu wraz z załącznikami znajduje się    tutaj


 
V Turniej Tenisa Stołowego w Sobolowie PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
04.02.2008.
 W czwartek 31.01.2008r. w Zespole Szkół w Sobolowie  odbył się  - V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bochni. Organizatorem była szkoła oraz policjanci z Zespołu ds. Nieletnich, współorganizatorem Turnieju był Ludowo Uczniowski Klub Sportowy „SOBOLIK” z Sobolowa. Impreza co roku odbywa się podczas ferii zimowych w ramach policyjnych działań prewencyjnych „Bezpieczne Ferie” mających na celu promocję bezpiecznych form wypoczynku, wolnych od uzależnień, czemu najlepiej służy sport. W tym roku o puchar walczyło 44 zawodników z powiatu brzeskiego, limanowskiego oraz bocheńskiego. Gospodarzy reprezentowali zawodnicy z gminy Łapanów.
Czytaj całość…
 
Organizacje pożytku publicznego proszą o przekazanie 1% PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
31.01.2008.

Wspomóż naszych sportowców – przekaż 1% swoich dochodów na kluby sportowe działające w gminie Łapanów.
... LKS „PIAST” Łapanów prowadzi sekcję piłki nożnej seniorów, juniorów i trampkarzy. Seniorzy grają w klasie „A” Podokręg  Piłki Nożnej w Bochni.
LKS „PIAST” Łapanów jest organizacją pożytku publicznego i można przekazać na jej rzecz 1% podatku.
Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

Czytaj całość…
 
Informacja dla właścicieli nieruchomości PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
30.01.2008.
   Urząd Gminy Łapanów informuje, że zgodnie z art. 5 ust.1 pkt 1, 3 i 3b  ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. Nr 236 z 2005 r., poz. 2008), właściciele nieruchomości zapewniają utrzymanie czystości i porządku m.in. przez :
Czytaj całość…
 
Komunikat z Gminnego Turnieju Piłki Siatkowej PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
29.01.2008.
 W piątek 25 stycznia 2008 r w sali  gimnastycznej  Szkoły Podstawowej w Łapanowie odbył się turniej siatkówki mężczyzn.
Organizatorem turnieju był Urząd Gminy Łapanów /Tadeusz Mazur/.

W turnieju brała udział rekordowa ilość drużyn bo aż 9.
Startowały drużyny: „Tarnavia” Tarnawa, „Amator Team” Kobylec, „Kolonia” Łapanów, „SESILE” Łapanów, Gimnazjum Łapanów, „Młode Wilki”  Gruszów,  „Seniorzy” Łapanów, „Gruby Team” Łapanów i „FC City Łapanów”.
Czytaj całość…
 
MIKROFON DLA WSZYSTKICH PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
28.01.2008.

- „MIKROFON DLA WSZYSTKICH”         EDYCJA  JUBILEUSZOWA !!! 

W dniu 20.01.2008r. w Sali widowiskowej Domu Kultury w Łapanowie odbyła
się impreza muzyczno - kabaretowa pod nazwą „MIKROFON DLA WSZYSTKICH”.
W widowisku wzięli udział wokaliści-amatorzy, z terenu gminy Łapanów, (9 uczestników - Marzena Palka, Konrad Palka, Andżelika Zapotoczna, Katarzyna Nowak, Małgorzata Woźniak, Małgorzata Mikołajek, Piotr Sionko, Bogusław Woźniak,
Piotr Musiał).

Na obszerną relację i galerię zdjęć zapraszam na stronę Domu
Kultury w Łapanowie  

   / kliknij /  

Czytaj całość…
 
Koncert dla mieszkańców Tarnawy PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
25.01.2008.
 W Nowym Roku Orkiestra Dęta z Tarnawy zaprosiła wszystkich mieszkańców na wspólne kolędowanie do kościoła parafialnego. Koncert odbył się przed popołudniową Mszą Świętą. Akustyka naszego kościoła pięknie oddawała brzmienie  każdego instrumentu. Nasza orkiestra zagrała kolędy pod przewodnictwem kapelmistrza Stanisława Pajora. Towarzyszyliśmy  również na popołudniowej Mszy Św, za co Proboszcz Parafii Ks. Jerzy Filek Serdecznie nam podziękował.
Czytaj całość…
 
I Noworoczny Turniej Piłkarski Samorządowców PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
22.01.2008.
 Nasza reprezentacja złożona z pracowników samorządowych i radnych wzięła udział w I Noworocznym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Samorządowców, który odbył się 20 stycznia 2008 r w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Trzcianie. W turnieju brały udział cztery drużyny samorządowe z gmin: Łapanów, Nowy Wiśnicz, Trzciana i Żegocina.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 161 162 163 164 165 166 167 nast. » koniec »»

Pozycje :: 3403 - 3423 z 3507
© 2017 Strona Gminy Łapanów