Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6453477 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Aktualności:
Komunikat PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
06.04.2009.
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bochni oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe w Bochni przypomina o zakazie wypalania traw i pozostałości roślinnych.
Czytaj całość…
 
Inauguracja ligi siatkarskiej z udziałem drużyny LUKS "SOBOLIK" Sobolów PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
03.04.2009.
 W  dniu 28.03.2009 r. rozpoczęła swoje funkcjonowanie międzypowiatowa amatorska liga piłki siatkowej dziewcząt. Do  rywalizacji  zgłosiło  się  sześć  drużyn : - gimnazjum  w  Gruszowie ( gmina  Raciechowice, powiat  myślenicki ),
- gimnazjum  w  Gdowie (gmina  Gdów ,powiat wielicki ),- gimnazjum  w Kobylu ( gmina  Nowy  Wiśnicz, powiat  bocheński ), - gimnazjum  w Lipnicy  Murowanej  ( gmina  Lipnica, powiat  bocheński ), - kobieca  reprezentacja  kadry  nauczycielskiej  gminy  Nowy Wiśnicz, - gimnazjum w  Sobolowie ( gmina  Łapanów, powiat  bocheński )
Czytaj całość…
 
Mamy nowoczesne obiekty sportowe w Łapanowie PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
02.04.2009.

 Już w najbliższą sobotę 
4 kwietnia o godz. 13:00
   rozpocznie się uroczyste otwarcie nowoczesnego  kompleksu boisk sportowych wraz z budynkami socjalnymi . Obiekty  wyposażone w sztuczną nawierzchnię będą ogólnodostępne, a korzystanie z nich będzie bezpłatne.

Zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z pięknego kompleksu sportowego.

Czytaj całość…
 
Misterium Męki Pańskiej PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
02.04.2009.
 W dniu 29.03.09 r. w sali widowiskowej Domu Kultury w Łapanowie odbyła się premiera przestawienia teatralnego pt. „Nim kogut zapieje”, będącego nowoczesną formą klasycznych Misteriów o Męce Pańskiej. Sztuka ta poruszała wiele współczesnych problemów, z którymi boryka się człowiek, człowiek odsuwający na bok Chrystusa na korzyść „przyziemnych” potrzeb.
Czytaj całość…
 
Podsumowanie Eliminacji w Sobolowie PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
30.03.2009.
Dom Kultury w Sobolowie - podsumowanie
Czytaj całość…
 
Dotacje dla parafii gminy Łapanów PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
26.03.2009.
    Parafia Łapanów otrzyma 100 tys. zł., a parafia Tarnawa 150 tys. zł. na remonty kościołów w tych miejscowościach. Parafie gminy Łapanów skorzystają z dotacji przyznanej przez Sejmik Województwa Małopolskiego na remonty obiektów sakralnych w powiecie bocheńskim. Łączna kwota dotacji dla powiatu uchwalona przez sejmik to prawie 1mln 200 tys. zł. W Łapanowie za pozyskane pieniądze wykonana zostanie kanalizacja, drenaż oraz niwelacja terenu wokół kościoła pw. św. Bartłomieja. Parafia tradycyjnie będzie musiała dołożyć do inwestycji 30% z przyznanych środków.
Czytaj całość…
 
Gminne Eliminacje OTWP "Młodzież Zapobiega Pożarom" PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
26.03.2009.

 W dniu 25 marca br. w Domu Kultury w Łapanowie odbyły się Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Czytaj całość…
 
Rajd dla każdego czyli KJS w Łapanowie PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
24.03.2009.
 21 marca w Łapanowie rozegrana została Konkursowa Jazda Samochodem (tzw. KJS) – była to pierwsza tego typu impreza na terenie miejscowości od wielu lat. Kierowcy biorący udział w rajdzie będącym I rundą Pucharu Kierowców Amatorów zdobywali punkty potrzebne do uzyskania licencji kierowcy rajdowego. W rajdzie mógł wystąpić każdy, kto tylko posiadał prawo jazdy oraz sprawny samochód, oprócz pojazdów z instalacją gazową. 
Czytaj całość…
 
Podsumowanie Eliminacji w Łapanowie PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
23.03.2009.
 
Dom Kultury w Łapanowie - podsumowanie
Czytaj całość…
 
Turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Łapanów PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
23.03.2009.
 W sobotę 21 marca 2009r . w sali PSP w Łapanowie przeprowadzono turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Łapanów. W  zawodach rywalizowali chłopcy i dziewczynki ze szkół podstawowych, klasy I – IV.
W sobotnich zawodach  uczestniczyły wszystkie szkoły podstawowe z gminy Łapanów + zaproszona szkoła z Gruszowa gm. Raciechowice. Łącznie 12 drużyn (7 chłopców i 5 dziewcząt)
Czytaj całość…
 
Organizacje pożytku publicznego proszą o przekazanie 1% PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
23.03.2009.
Wspomóż naszych sportowców – przekaż 1% swoich dochodów na kluby sportowe działające w gminie Łapanów. LKS „PIAST” Łapanów prowadzi sekcję piłki nożnej seniorów, juniorów i trampkarzy. Seniorzy grają w klasie „A” Podokręg  Piłki Nożnej w Bochni LKS „PIAST” Łapanów jest organizacją pożytku publicznego i można przekazać na jej rzecz 1% podatku. Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.
Czytaj całość…
 
V Memoriał Piłkarski im. Janusza Kuliga PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
19.03.2009.
 W lutym br.  roku minęło 5 lat od tragicznej śmierci Janusza Kuliga, kierowcy rajdowego, Wielokrotnego Mistrza Polski i Wicemistrza Europy. Sportowcy z Łapanowa nie zapominają o swoim mistrzu.
W środę  18 marca 2009 r w sali PSP w Łapanowie odbył się V Memoriał Piłkarski im. Janusza Kuliga.
Czytaj całość…
 
Zarządzenie Nr 64/09 Wojewody Małopolskiego PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
17.03.2009.

Zarządzenie

Załącznik do zarządzenia

 
Otwarty Turniej Tenisa Stołowego - Mistrzostwa Gminy PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
17.03.2009.
 W sobotę 14 marca 2009 r. w sali PSP  Łapanów odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego Seniorów.  Organizatorem turnieju był Urząd Gminy Łapanów
W zawodach brało udział  blisko 30 uczestników.
Czytaj całość…
 
Mistrzostwa Gminy Łapanów w tenisie stołowym PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
17.03.2009.
 3.03. 2009 r w sali Szkoły Podstawowej w Łapanowie odbyły się mistrzostwa gminy w tenisie stołowym. Zawody przeprowadzono w  kategoriach wiekowych szkół podstawowych i gimnazjum. Organizatorem turnieju był Urząd Gminy Łapanów. W turnieju uczestniczyło ok. 80 zawodników z pięciu szkół podstawowych i gimnazjum.
Czytaj całość…
 
Podsumowanie Eliminacji PDF Drukuj
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
15.03.2009.
  
Dom Kultury w Tarnawie - podsumowanie 
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 nast. » koniec »»

Pozycje :: 3382 - 3402 z 3649
© 2017 Strona Gminy Łapanów