Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6332280 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Aktualności:
Przygotowania do sezonu nad zalewem PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
19.05.2017.
 Kończący się tydzień był okresem bardzo intensywnych przygotowań do sezonu nad zalewem. Przy pomocy specjalistycznego sprzętu na ile to było możliwe oczyszczono akwen wodny z narośli, przy pomocy jednostki OSP Łapanów wyczyszczono brodziki i kąpielisko, wykoszono niemal cały teren Ośrodka.
Czytaj całość…
 
Ogłoszenie o zamiarze udzielenia zamówienia publicznego PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
18.05.2017.

Gmina Łapanów ogłasza zamiar udzielenia zamówienia publicznego na zadanie pn.: "Remont kładki dla pieszych w miejscowości Tarnawa".

Ogłoszenie
Oferta
Przedmiar


 
Zaproszenie na Sesję Rady Gminy PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
19.05.2017.
Działając na podstawie art. 20 ust. 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2016 r. poz. 446) uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu 25 maja (czwartek) 2017 r. o godz. 9:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury Gminy Łapanów zwołuję XXV Sesję Rady Gminy, na którą zapraszam proponując następujący porządek obrad:
Czytaj całość…
 
Informacja PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
18.05.2017.
Wójt Gminy Łapanów informuje, że w związku z koniecznością wykonania stabilizacji osuwiska w ciągu drogi gminnej nr K 580180 Kamyk - Wierzchowina w msc. Kamyk, zostanie ona wyłączona z ruchu na odcinku prowadzonych prac w okresie od 22.05.2017 r. do 29.09.2017 r.. Dojazd do posesji powyżej osuwiska możliwy drogami gminnymi od strony msc. Chrostowa lub Wola Wieruszycka.

 
Zaproszenie na zlot "Rowerem po zdrowie" PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
16.05.2017.

 
Zaproszenie na Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
16.05.2017.
 Nadbrygadier Stanisław Nowak - Małopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej, Ludwik Węgrzyn – Starosta Bocheński, Stefan Kolawiński – Burmistrz Miasta Bochnia, st. bryg. Krzysztof Kokoszka – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej  w Bochni,  serdecznie zapraszają do udziału w Wojewódzkich Obchodach Dnia Strażaka połączonych z jubileuszem 25-lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej w dniu 19.05.2017 r.
Czytaj całość…
 
XVIII Rajd Szlakiem Papieskim z Łapanowa do Niegowici PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
08.05.2017.
 20 maja odbędzie się XVIII Rajd Szlakiem Papieskim z Łapanowa do Niegowici. Organizatorzy już dziś zapraszają do uczestnictwa w pielgrzymce, a także udziału w konkursach okolicznościowych: fotograficznym i plastycznym.


Czytaj całość…
 
"Dobry Czas na Biznes - KOM" PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
12.05.2017.
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego informuje, iż do 19 maja br. został przedłużony IV nabór do projektu „Dobry Czas na Biznes - Krakowski Obszar Metropolitalny”.
 
Pełna informacja: kliknij

 
Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
12.05.2017.
Powiatowy Urząd Pracy w Bochni informuje o możliwości otrzymania przez osoby bezrobotne powyżej 30 roku życia środków na podjęcie działalności gospodarczej a pracodawców o możliwości uzyskania refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy  w ramach realizowanego przez Urząd projektu „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie bocheńskim (III)”.
 
Pełna informacja: kliknij
 
Gminne Eliminacje Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Chłopców PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
10.05.2017.
 W dniu 10 maja 2017 r. na boisku ORLIK w Sobolowie, odbyły się gminne eliminacje piłki nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach brało udział pięć szkół,  tj. Cichawka, Grabie, Łapanów, Sobolów i Zbydniów. Zwycięzcami turnieju zostali uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Łapanowie, którzy będą reprezentować gminę na zawodach powiatowych /19 .05.2017 Bochnia/.
Czytaj całość…
 
Gminne Eliminacje Piłki Nożnej Chłopców PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
10.05.2017.
 W dniu 05 maja 2017 na boisku ORLIK w Sobolowie, odbyły się gminne eliminacje piłki nożnej gimnazjalistów /”6 – tki”/. W piątek zmierzyli się chłopcy ze szkół w Łapanowie, Sobolowie i Tarnawie. Zawody wygrało Publiczne Gimnazjum z Łapanowa i ono będzie reprezentować Gminę Łapanów na zawodach powiatowych które odbędą się 9 maja 2017 roku w Bochni.
Czytaj całość…
 
Zajęcia baletowe dla dzieci PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
10.05.2017.

 
V Gminny Konkurs Języka Angielskiego oraz wiedzy o Wielkiej Brytanii PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
10.05.2017.
 W dniu 9 maja 2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Grabiu odbył się V Gminny Konkurs Języka Angielskiego oraz wiedzy o Wielkiej Brytanii dla uczniów klas IV – VI szkół podstawowych. Kto jest premierem Wielkiej Brytanii? Czy Wielka Brytania jest w Unii Europejskiej? Co to jest Wimbledon? – to tylko niektóre z pytań, z którymi zmierzyli się uczniowie. Musieli też wykazać się ogólną znajomością gramatyki i słownictwa.
Czytaj całość…
 
Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
09.05.2017.
 05 maja 2017 r. w Domu Kultury w Łapanowie odbył się II Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej. Tematem tegorocznego konkursu były przeboje legendarnej grupy ABBA. Uczestnicy zaprezentowali po jednym utworze, który następnie został oceniony przez Jury w składzie: Dorota Twaróg – Dyrektor PSP w Łapanowie, Anna Stachowicz – nauczyciel języka angielskiego w PG w Łapanowie, Małgorzata Woźniak – nauczyciel PSP w Łapanowie oraz Marek Sobczyk – opiekun muzyczny w Domu Kultury w Łapanowie.
Czytaj całość…
 
Informacja - dopłaty bezpośrednie PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
09.05.2017.

Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Bochni informuje, że w związku ze zbliżającym się terminem zakończenia przyjmowania wniosków o przyznanie płatności w ramach systemu wsparcia bezpośredniego, biuro będzie czynne dla beneficjentów w dodatkowe dni i godziny.

Pełna treść informacji: kliknij


 
Budżet Obywatelski Małopolski - szkolenie PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
08.05.2017.
 W bieżącym roku Samorząd Województwa Małopolskiego realizuje drugą edycję Budżetu Obywatelskiego Małopolski. Doświadczenia pokazują, że inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców, zaś wykonane w ramach BO zadania dobrze służą Małopolanom. Wśród działań przybliżających cel i zasady przedsięwzięcia przewidziane zostały w każdym powiecie spotkania informacyjne.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 190 - 210 z 3600
© 2017 Strona Gminy Łapanów