Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

5877671 -gości od 2008r
Aktualności:
Podsumowanie inwestycji w 2016 r. PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
10.11.2016.

 
Informacja z KRUS PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
10.11.2016.

 
Strażackie ćwiczenia w Cichawce PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
09.11.2016.
 W dniu 8 października 2016 r. na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Cichawce odbyły się ćwiczenia taktyczno-bojowe jednostek OSP z terenu Gminy Łapanów. Były to pierwsze tego typu ćwiczenia dla druhów zorganizowane z inicjatywy prezesa Zarządu Gminnego ZOSP RP w Łapanowie Roberta Roja.
Czytaj całość…
 
Gmina otrzymała promesę PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
08.11.2016.
 Gmina Łapanów w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych otrzymała promesę z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na realizację zadania pn. „Remont podpiwniczenia i kotłowni w budynku Ośrodka Zdrowia w m. Łapanów”. Wysokość dotacji wynosić będzie 120 000,00 zł, nie więcej jednak niż 80% wartości  zadania. Remont będzie przeprowadzony do końca 2016 r.
 
Spotkanie dla seniorów PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
04.11.2016.
 Październik i listopad to miesiące, w których szczególnie pamięta się o osobach starszych: dzień 1 października obchodzony jest jako Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, 20 października jako Europejski Dzień Seniora, a 20 listopada jako Ogólnopolski Dzień Seniora. W związku z tym w Domu Kultury w Sobolowie z inicjatywy sołtysa Stanisława Kufty oraz kierownik Jadwigi Musiał zorganizowano spotkanie dla członków miejscowego klubu seniora.
Czytaj całość…
 
Warsztaty kulinarne dla KGW PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
04.11.2016.
 W dniu 3 listopada 2016 r. w pracowni gastronomicznej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego odbyły się warsztaty kulinarne dla kół gospodyń wiejskich z terenu Gminy Łapanów. Prowadziła je Anna Jop – wieloletni nauczyciel w Zespole Szkół im. prof. Jana Zdzisława Włodka w Dąbrowicy, obecnie nauczyciel w CKZiU w Łapanowie.
Czytaj całość…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
31.10.2016.
 W związku z Uroczystością Wszystkich Świętych we wtorek na drogach dojazdowych do cmentarzy częściowo zmieniona zostanie organizacja ruchu. Uprasza się wszystkich udających się na groby bliskich o zachowanie szczególnej ostrożności, a także stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu oraz poleceń strażaków OSP.
 
Dwa razy II miejsce w VI Mini Playback Show PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
31.10.2016.
 20 października 2016 r. przedstawiciele łapanowskiego Warsztatu wystąpili podczas VI edycji Mini Playback Show, zorganizowanym przez ŚDS Brzezie w Sali Widowiskowej Urzędu Gminy w Kłaju. Jak co roku, impreza ta obejmowała dwie kategorie: popis solowy i popis zespołu.
Czytaj całość…
 
Ślubowanie klasy I w Szkole Podstawowej w Zbydniowie PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
31.10.2016.
 Bardzo ważnym momentem w życiu każdego pierwszaka jest ślubowanie i pasowanie na ucznia. To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w naszej szkole dnia 25 października 2016 r. W tym roku szkolnym ślubowanie złożyli: Kacper Dudziak, Joanna Hejmo, Piotr Hejmo, Nikola Klimek, Sandra Mroczek, Piotr Jachymczak, Zuzanna Satoła, Jakub Tyrański, Filip Taboła, Filip Uryga.
Czytaj całość…
 
Oferta edukacyjna CKZiU dla osób dorosłych PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
28.10.2016.

 
Badanie ankietowe PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
28.10.2016.
 Na prośbę Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie udostępniamy Państwu ankietę  „Satysfakcja mieszkańców gmin z usług świadczonych przez urzędy gminne drogą elektroniczną”.
Czytaj całość…
 
XIX Sesja Rady Gminy PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
28.10.2016.
 W dniu 27 października 2016 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury Gminy Łapanów odbyła się XIX Sesja Rady Gminy. Po przyjęciu przez radnych protokołu z poprzedniej sesji wójt Robert Roj poinformował o wielkim sukcesie Gminy Łapanów, jakim było zajęcie I miejsca w Polsce w XXII edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin – największej imprezy sportu masowego w Polsce rozgrywanej w ramach VIII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.
Czytaj całość…
 
XXII Sportowy Turniej Miast i Gmin PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
25.10.2016.
 W środę 19 października w sali Domu Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej, odbyło się wojewódzkie podsumowanie „XXI Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2016”. W tegorocznej edycji imprezy uczestniczyło 35 gmin z Małopolski. Zwycięzcom puchary i nagrody wręczali Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego, Witold Kochan Dyrektor Kancelarii Zarządu, Tomasz Urynowicz Dyrektor Departamentu Sportu i Turystyki, Zofia Czupryna – Przewodnicząca Wojewódzkiej Komisji Turnieju, Leszek Tytko – Prezes Zarządu Wojewódzkiego Małopolskiego TKKF oraz Krzysztof  Kaczmarski Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej.
Czytaj całość…
 
Zakończył się II etap modernizacji świetlicy w Grabiu PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
25.10.2016.
"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego". Zakończyły się prace związane z realizacją zadania pn. „Remont wraz z rozbudową budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Grabie, gm. Łapanów”. Odbył się odbiór techniczny, w którym uczestniczyli: inspektor nadzoru budowlanego, wykonawca, przedstawiciel Urzędu Gminy Tadeusz Nowojowski, sołtys wsi Grabie Małgorzata Gumulińska oraz członkinie KGW Grabie.
Czytaj całość…
 
I miejsce dla Gminy Łapanów na Krakowskich Błoniach PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
25.10.2016.
 W dniu 18 października 2016 r na Krakowskich Błoniach odbyły się Małopolskie Jesienne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS. W biegach uczestniczyły Szkoły Podstawowe z  Łapanowa i Grabia,  Publiczne Gimnazjum z  Łapanowa oraz biegacze ULKS „FAJFER 2001”. Drużyna Gminy Łapanów, reprezentująca powiat bocheński zdobyła I miejsce w klasyfikacji generalnej powiatów oraz dwa złote, jeden srebrny i jeden brązowy medal.
Czytaj całość…
 
Zaproszenie na Sesję Rady Gminy PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
24.10.2016.
 Działając na podstawie art. 20 ust. 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2016 r. poz. 446) uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu 27 października (czwartek) 2016 r. o godz. 9:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury Gminy Łapanów zwołuję XIX Sesję Rady Gminy, na którą zapraszam proponując następujący porządek obrad:
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 169 - 189 z 3342
© 2017 Strona Gminy Łapanów