Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6402195 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Kolejne medale Konrada Irzyka PDF Drukuj
Oceny: / 1
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
07.11.2017.
 Polscy karatecy kolejny raz udowodnili, że należą do europejskiej i światowej elity w karate. Potwierdzili to podczas XXXIII Mistrzostw Europy w Karate Tradycyjnym seniorów, młodzieżowców, juniorów i kadetów, w których rywalizowało ponad 200 zawodników z 15 państw. Zawody rozegrane zostały 4 listopada 2017 r. w nowoczesnej, mogącej pomieścić nawet 9 tys. widzów, hali Polyvalent w Kluż-Napoka w Rumunii.
Mistrzostwa rozegrano w niezwykłym klimacie, bowiem w tym samym czasie w tej samej hali rozpoczęły się VII Mistrzostwa Świata Karate Fudokan, w których rywalizowało we wszystkich kategoriach wiekowych ponad 1000 zawodników. W całym wydarzeniu wystąpili reprezentanci 56 państw.
Doskonale spisał się mieszkaniec gminy Łapanów Konrad Irzyk. Podczas Mistrzostw Europy w Kluż-Napoka (Rumunia) zdobył brąz w fukugo indywidualnym i złoto w kata drużynowym. Ponadto wywalczył tytuł wicemistrza świata w kumite drużynowym (walka) w innej federacji karate.
 
 
© 2017 Strona Gminy Łapanów