Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6402196 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Pasowanie na przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu PDF Drukuj
Oceny: / 3
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
24.10.2017.
 „Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Uroczystość ta w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie.
Odświętny strój, piękne birety, a także wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia. Maluszki zaprezentowały rodzicom piosenki i wiersze, których nauczyły się do tej pory. Dyrektor Przedszkola za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Dzieci z zadowoleniem przyjęły swój awans, dopełnieniem uroczystości były dyplomy i słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycielek.


Informacja: Publiczne Przedszkole
 
© 2017 Strona Gminy Łapanów