Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6402138 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Wyróżnienie dla wójta Roberta Roja PDF Drukuj
Oceny: / 4
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
20.10.2017.
 W dniu 22 września 2017 r. w historycznej Sali Obrad Sądeckiego Ratusza odbyła się uroczysta gala nadania medali „Mecenas Futbolu Małopolski". Jednym z 61 nagrodzonych był Wójt Gminy Łapanów – Robert Roj.
Tytuł Mecenasa Futbolu Małopolskiego z inicjatywy Małopolskiego Związku Piłki Nożnej oraz Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski jest przyznawany od 2013 r. Odznaczeniem honorowani są ludzie, firmy lub samorządy szczególnie przychylne piłce nożnej oraz podejmujące działania na rzecz rozbudowy infrastruktury sportowej i wspierające lokalne organizacje, prowadzące kluby sportowe i szkółki piłkarskie. Galę prowadził wiceprezes MZPN Piotr Szefer. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Informacja: Tadeusz Mazur
 
© 2017 Strona Gminy Łapanów