Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6403655 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
V Gminny Konkurs Języka Angielskiego oraz wiedzy o Wielkiej Brytanii PDF Drukuj
Oceny: / 3
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
10.05.2017.
 W dniu 9 maja 2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Grabiu odbył się V Gminny Konkurs Języka Angielskiego oraz wiedzy o Wielkiej Brytanii dla uczniów klas IV – VI szkół podstawowych. Kto jest premierem Wielkiej Brytanii? Czy Wielka Brytania jest w Unii Europejskiej? Co to jest Wimbledon? – to tylko niektóre z pytań, z którymi zmierzyli się uczniowie. Musieli też wykazać się ogólną znajomością gramatyki i słownictwa.
W kategorii klas IV zwyciężył Piotr Jaworski z PSP Cichawka, wśród piątoklasistów najlepsza była Maria Zagrodzka z PSP Sobolów, najlepszym szóstoklasistą została Wiktoria Kawala z PSP Łapanów.
Organizatorem konkursu była nauczycielka języka angielskiego z PSP Grabie Agnieszka Kurnik. W skład Komisji konkursowej poza nią weszły: Beata Gumułka, Klaudia Matras i Monika Gryglowska - Satoła.


Tekst i zdjęcia: Mirosław Drożdż
 
© 2017 Strona Gminy Łapanów