Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6403648 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Sukces ucznia Damiana Majera PDF Drukuj
Oceny: / 3
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
05.05.2017.
Damian Majer uczeń klasy II gimnazjum zakwalifikował się do II etapu powiatowego VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia  "Trzymaj Formę!". Celem konkursu  jest zwiększenie świadomości młodzieży gimnazjalnej dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie. To niezwykłe osiągnięcie, gdyż do konkursu przystąpiło 6365 uczniów z całej Polski, a tylko 165 uczestników, którzy uzyskali najwyższe wyniki zostało zakwalifikowanych do II etapu.
Damian jako jedyny uczeń  spośród 80 uczestników z całego powiatu bocheńskiego zakwalifikował się do II etapu konkursu. Łącznie we wszystkich województwach zgłoszono 959 szkół, z których do I etapu zakwalifikowanych zostało 639 placówek. Etap szkolny został przeprowadzony online. Każdy uczestnik zmierzył się z testem zawierającym 40 zadań. W naszej szkole do konkursu przystąpiło18 gimnazjalistów: Sebastian Bratownik, Jakub Tabor, Krzysztof  Bondek, Weronika Węglarz, Wanessa Węglarz, Patrycja Przybyłko, Małgorzata Przybyłko, Natalia Paszkot, Damian Majer, Kinga Kowalczyk, Wojciech Palczewski, Gabriela Kaciczak, Konrad Fryt, Dominik Solecki, Mateusz Sechman, Daniel Kaciczak, Dominik Górski, Kinga Ból. II etap (powiatowy) Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!” przeprowadzony zostanie w siedzibach powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych właściwych terenowo dla lokalizacji szkół lub w wyznaczonych przez PSSE miejscach w dniu 28 kwietnia 2017 roku (piątek).
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Tekst: Iwona Grzyb

 
© 2017 Strona Gminy Łapanów