Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6453463 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Konkurs palm w Cichawce PDF Drukuj
Oceny: / 1
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
13.04.2017.
 Jak co roku w Niedzielę Palmową w parafii Cichawka po uroczystej Mszy św. odbył się konkurs palm. Komisja w składzie: ks. Przemysław, sołtys wsi Cichawka - Lucyna Kluba-Przystał, Wice Przewodniczący Rady Gminy Łapanów Ryszard Kaczmarczyk wybrali najwyższe i najpiękniejsze palmy. Pierwsze miejsce w kategorii "najwyższa" zajęli bracia Rafał i Krzysztof Bujak. Palma przez nich wykonana miała 5 metrów długości. Drugie miejsce zajęła palma wykonana przez braci Szymona i Pawła Statek - ich palma była o 20 cm niższa.
Trzecie miejsce zajęła palma wykonana przez Karolinę Duda. W kategorii "najpiękniejsza" nagrodzone zostały palmy wykonane przez Patrycję Gadzina, Wiktorię Smaga i Piotra Jaworskiego. Swoją palmę również przepiękną, wykonali i przynieśli do kościoła najmłodsi przedstawiciele naszej szkoły, przedszkolaki z przedszkola "Słoneczko". W sumie palm przygotowanych na tegoroczną Niedzielę Palmową było ponad 20 i wszystkie były piękne. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi upominkami ufundowanymi przez Urząd Gminy w Łapanowie.

      Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku.
 

 
 
© 2017 Strona Gminy Łapanów