Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6453459 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Konkurs palm w Łapanowie PDF Drukuj
Oceny: / 1
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
13.04.2017.
 Po zakończeniu uroczystej Mszy św., podczas której poświęcone zostały palmy oraz odczytano Mękę Pańską, przy łapanowskim kościele pw. Redemptor Hominis odbył się doroczny konkurs palm. Jury w składzie: ks. Robert Anusiewicz, Wójt Gminy Łapanów Robert Roj, Przewodnicząca Rady Gminy Celina Jacewicz, kierownik Domu Kultury w Łapanowie Piotr Musiał oraz instruktor DK Elżbieta Kukla oceniało palmy w dwóch kategoriach: „najwyższa” i „najpiękniejsza”.
Najwyższą palmę (6,5 m) wykonał Marcin Natanek, minimalnie niższą przygotował  Jakub Skiba, kolejna co do wielkości była dziełem Macieja Sobczyka. Zdaniem jury najładniejszą palmę wykonała Oliwia Grabacka, uznanie znalazły również palmy przygotowane przez Julię Krawczyk i Ksawerego Stokłosę.   
Nagrody ufundował Urząd Gminy Łapanów oraz ks. prob. Tadeusz Jarzębak.


Tekst i zdjęcia: Mirosław Drożdż
 
© 2017 Strona Gminy Łapanów