Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6403637 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Piast wygrał turniej w Raciechowicach PDF Drukuj
Oceny: / 0
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
15.03.2017.
 Po raz 18. rozegrano w Raciechowicach halowy turniej oldbojów o Puchar Wójta Gminy Raciechowice. Do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów z Żegociny, Trzciany, Łapanowa, Gdowa i Raciechowic. W tym roku w stojącym na dobrym poziomie turnieju, rozgrywanym systemem „każdy z każdym”, po wygraną sięgnęła ekipa Piasta, która w ostatnim spotkaniu zawodów wygrała z faworytem zmagań, drużyną Grodziska Raciechowice 4:2.
Gospodarzom turnieju do końcowej wygranej wystarczał remis, ale warunki gry w tym pojedynku dyktowali od pierwszej minuty dobrze usposobieni futboliści z Łapanowa. Wyniki: Gdovia - Piast Łapanów 2:5, Trzciana - Beskid Żegocina 0:2, Gdovia - Grodzisko 2:5, Piast - Beskid 1:3, Trzciana - Grodzisko 0:3, Gdovia - Beskid 5:2, Piast - Trzciana 3:1, Grodzisko - Beskid 5:1, Gdovia - Trzciana 1:2, Piast - Grodzisko 4:2.
Końcowa kolejność: 1. Piast, 2. Grodzisko, 3. Beskid, 4. Trzciana, 5. Gdovia

Informacja: Dziennik Polski
 
© 2017 Strona Gminy Łapanów