Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6450300 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Młodzież z CKZiU odwiedziła przedszkolaków PDF Drukuj
Oceny: / 1
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
15.03.2017.
 7 marca 2017 r. uczniowie klasy III technikum żywienia z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie wraz z opiekunem Izabelą Mączka udali się do Publicznego Przedszkola w Łapanowie. Przybyli tam w celu promocji zdrowego stylu życia, w związku z projektem, który organizowany jest przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.
Grupa uczniów najpierw przeczytała wiersze o tematyce zdrowotnej, m.in. „Na straganie”, „Warzywa” czy „Pomidor”, a następnie zaprezentowała wiele warzyw, które dzieci z wielkim zaangażowaniem rozpoznawały. Przedszkolaki dowiedziały się również, jak istotną sprawą jest ich spożywanie. Dodatkowo młodzież przygotowała różne zabawy z muzyką w tle do piosenek „Zdrowia smaki” czy „Olimpiada w Jarzynowie”, a przedszkolaki nauczyły swoich starszych kolegów różnych gier i zabaw. Na zakończenie dzieci otrzymały marchewkowe babeczki upieczone przez młodzież z technikum pod nadzorem Anny Jop. Promując posiłki uczniowie z CKZiU chcieli zwrócić uwagę na to, jak ważne w naszym odżywianiu jest to co spożywamy, bo przecież nie wystarczy tylko jeść, ale przede wszystkim trzeba zdrowo się odżywiać.


Informacja: CKZiU
 
© 2017 Strona Gminy Łapanów