Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6403629 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Dzień Kobiet i Mężczyzn w DK Sobolów PDF Drukuj
Oceny: / 0
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
15.03.2017.
 8 marca to dla większości kobiet i mężczyzn ważna okazja do świętowania. I choć istnieje wiele aforyzmów na temat kobiet, ich urody, charakteru, zalet i wad jednak trzeba przyznać, że wsparciem dla kobiety zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym, jest mężczyzna. W związku z tym 8 marca 2017 r. w Domu Kultury w Sobolowie odbyła się podwójna uroczystość – Dzień Kobiet i Mężczyzn.
Panie w tym dniu czuły się wyjątkowo. Miła atmosfera, jaka panowała podczas spotkania, pozwoliła na oderwanie się od codziennych trosk i obowiązków. Wszystkie kobiety otrzymały kwiaty i dużo słodkości. Z kolei panowie upominki w postaci super kieliszka z wygrawerowanym własnym imieniem. Po życzeniach przyszedł czas na biesiadę przy bogato zastawionym stole.
Wspólne spotkanie było okazją, by powiedzieć parę miłych słów. W końcu każdy z nas lubi życzenia i prezenty, a my korzystając z okazji życzymy wszystkim kobietom i mężczyznom dużo, dużo zdrowia, realizacji planów, nowych marzeń i kolejnych natchnień, które pchają życie do przodu.


Tekst i zdjęcia: Jadwiga Musiał
 
© 2017 Strona Gminy Łapanów