Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6406963 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Konsultacje w sprawie bezpieczeństwa PDF Drukuj
Oceny: / 0
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
03.03.2017.
 W dniu 1 marca 2017 r. w Domu Kultury w Łapanowie odbyły się konsultacje w sprawie bezpieczeństwa na terenie Gminy Łapanów. Komendant Powiatowy Policji w Bochni mł. insp. Mariusz Dymura poinformował o skali zdarzeń przestępczych, które miały miejsce w naszej gminie w ciągu ostatnich 3 lat. Przedstawił najważniejsze zagrożenia oraz sposoby ich zapobiegania.
Zwrócił uwagę, iż Gmina Łapanów jest najbezpieczniejszą gminą w całym powiecie. Z dumą podkreślił, że od kilku lat zmniejsza się czas oczekiwania na interwencję policji. W konsultacjach uczestniczył wójt Robert Roj, radni, sołtysi, kierownicy jednostek organizacyjnych oraz kierownicy referatów Urzędu Gminy. W trakcie spotkania zgłosili oni swoje uwagi dotyczące poprawy bezpieczeństwa na terenie Gminy Łapanów.


Tekst: Mirosław Drożdż
Zdjęcia: Łukasz Jonak
 
© 2017 Strona Gminy Łapanów