Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6406961 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Druga odsłona jubileuszu kabaretów PDF Drukuj
Oceny: / 1
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
28.02.2017.
 To było niesamowite 130 minut wspólnej zabawy! Zabawy łączącej widownię z aktorem w tajemniczej i cudownej więzi! Finałowa gala urodzinowa Łapanowskich Grup Kabaretowych na zawsze zostanie w naszej pamięci i mamy nadzieję, że i publiczność będzie do niej wracać z ogromnym sentymentem! Po takich występach zawsze wiemy, że ten mozolny, wielomiesięczny okres przygotowań wart był tych „zaczarowanych” minut w finale!
Podczas tych dwudziestu lat wspólnych działań nie zawsze było łatwo, ale dotrwaliśmy dla was, droga publiczności, dzięki tym wspaniałym ludziom, którym w niedzielę podziękowaliśmy za ciężką pracę na rzecz łapanowskich kabaretów w ostatniej dekadzie, a byli nimi: Gabriela Burnos, Żaneta Młyńska, Mateusz Musiał, Krystian Stańdo (kabaret ZEZ), Karolina Kaja, Magdalena Goczał, Karolina Chorabik, Natalia Brańka (kabaret PSTRYK), Agata Nawrocka, Aleksandra Skowronek, Julka Gacek, Patryk Kaja, Jakub Kołodziej (kabaret ZEZ Jr.). Specjalne podziękowania otrzymali również: Mirosław Statek i Piotr Musiał – opiekun i twórca łapanowskich kabaretów.
    W programie finałowym nie mogło zabraknąć skeczy, dlatego od nich to właśnie rozpoczęliśmy ten wieczór... Na scenie wystąpiły kabarety ZEZ Jr., PSTRYK oraz gościnnie trzciański kabaret ZGRED. Po części oficjalnej salą zawładnęła „Sztuka o mało co teatralna
 w wykonaniu kabaretu PSTRYK i 2/5 kabaretu ZEZ Jr.
    Chylimy czoła przed jedyną w swoim rodzaju publicznością! Dziękujemy sponsorom, instytucjom za pomoc finansową i sprzętową! „Gazecie Krakowskiej” i Radiu „RDN” za objęcie naszej imprezy patronatem medialnym! Dziękujemy Mateuszowi Kubowiczowi za nagłośnienie imprezy i pomoc techniczną! I wszystkim tym, którzy nam dobrze życzą...


Tekst: Piotr Musiał
Zdjęcia: Archiwum DK Łapanów
 
© 2017 Strona Gminy Łapanów