Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6406965 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Sobolowianki wywalczyły wicemistrzostwo województwa PDF Drukuj
Oceny: / 2
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
28.02.2017.
 Finałowy turniej wojewódzki w Krakowie w kategorii orliczek zakończył się sukcesem piłkarek Akademii Piłkarskiej z Sobolowa, które zajęły II miejsce i wywalczyły srebrne medale. Zawody były niezwykle zacięte, do wyłonienia mistrza została sporządzona tzw. mała tabelka, gdyż trzy drużyny miały po 7 punktów. Do mistrzostwa województwa piłkarkom z Sobolowa zabrakło zaledwie 1 bramki!
W turnieju wzięło udział pięć drużyn: Piast Skawina, Bronowianka Kraków, Akademia Piłkarska Progres Kraków, Akademia Piłkarska Naprzód Sobolów oraz Staszkówka Jelna – zwycięzca rozgrywek. Dekoracji najlepszych zawodniczek w Małopolsce dokonał trener kadry U-13 Wojciech Mróz wraz z trenerem kadry U-16 Piotrem Bukowcem. Najlepszą bramkarką turnieju została uznana Klaudia Noszkowicz z Naprzodu Sobolów, współ-królem strzelców jej klubowa koleżanka Magdalena Izworska.  
Za tydzień 4 marca odbędzie się finał wojewódzki w kategorii żaków, gdzie Sobolowianki powalczą o kolejne medale.


Informacja: Piotr Bukowiec
 
© 2017 Strona Gminy Łapanów