Strona gminy Łapanów

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6450278 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Futsal Cup III PDF Drukuj
Oceny: / 2
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
21.02.2017.
 Trzecia edycja halowego turnieju piłkarskiego Futsal Cup odbyła się 18 lutego 2017 r. w hali sportowej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie. Wzięło w niej udział 8 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy. Mecze w grupach rozgrywano systemem „każdy z każdym”.
W grupie A rywalizowały: Wiat Max, KBC, Drewno Światowej Klasy i My Nie Stąd. Grupę B utworzyły: Ra-Dar, Ukryte Talenty, Sądecka i Kuzyni. Po dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów. W pierwszym półfinale drużyna KBC po bezbramkowym remisie z Kuzynami zwyciężyła w rzutach karnych 3:2, w drugim półfinale Sądecka pokonała Wiat Max 2:1. W meczu o III miejsce Wiat Max okazał się lepszy od Kuzynów stosunkiem bramek 2:0, w finale KBC nie dało szans Sądeckiej pewnie zwyciężając 3:1.
Puchary i statuetki wręczał wójt Robert Roj. Statuetkę najlepszego bramkarza odebrał Sebastian Śmietana (KBC), trofeum dla najlepszego strzelca trafiło w ręce Wojciecha Sobczyka (Ra-Dar). Organizatorem trzeciej edycji Futsal Cup był Maciej Kasprzyk.


Tekst i zdjęcia: Mirosław Drożdż   
 
© 2017 Strona Gminy Łapanów